.

Ai ban pe server și nu știi de ce l-ai luat sau vrei să scapi de acesta? Postează aici !

.

Mesaj de xSwaG » Mar Iun 05, 2018 8:25 pm

- Numele tău in joc : Sirick.

- In caz că nu cunoști motivul pentru care ai fost banat ai dreptul să ceri dovada : Dovada.

- Motivul pentru care ai fost banat : Salut, ieri am fost intrat pe "metin2dope" m-am jucat 2 ore si dupa ceva vreme a picat serverul, azi serverul tot la fel inca nu era in functionare, iar in jurul orei 22:00 am intrat pe "Twix" sa vad daca este Andi sa vorbesc cu el de ce nu-mi mai functioneaza contul, am intrebat un coleg daca lui ii merge dope-ul el a zis "ca da, ii merge" mai multi playerii care joaca acolo au spus ca merge, dupa am incercat sa intru si imi imi zice "error while connecting to the server", nu stiu de ce nu-mi mai merge, nu stiu sigur daca am ban rog sa se verifice!
- De ce crezi ca meriți o a 2-a șansă : Pentru ca nu ma consider vinovat cu nimic, nu stiu de ce am luat acest "ban" sau cel putin de ce nu-mi mai merge contul, multumesc pentru timpul acordat.

Re: .

Mesaj de Lau » Joi Aug 16, 2018 7:02 am

ai primit un-ban !
Imagine
Imagine

Înapoi la Cereri un-ban